Dołącz do Klubu Royal i odbierz powitalny kod rabatowy -50% na tester Serum do twarzy, korzystaj z dodatkowych zniżek łączących się z promocjami oraz ofert specjalnych tylko dla członków klubu.

Co zyskujesz w Klubie Royal?

klub co zyskujesz 2

Zapisz się do Klubu Royal

Przetestuj Serum do twarzy z apitoksyną.


Nasze klientki pokochały Serum do twarzy za skuteczność w walce z oznakami starzenia takimi jak zmarszczki różnej głębokości, w tym kurze łapki, lwia zmarszczka oraz zmarszczki palaczy. To, co działa to połączenie trzech głównych składników aktywnych w tym apitoksyny (jadu pszczelego) w najwyższym stężeniu na rynku. 

Apitoksyna(jad pszczeli) — główny składnik aktywny produkowany przez nasze laboratoria z łagodnie pozyskanego jadu pszczelego od polskich pszczół. Ten niedoceniony składnik pszczelego pochodzenia ma spektrum właściwości od działania przeciwzapalnego, przez antybakteryjne, znieczulające oraz silne działanie przeciwzmarszczkowe. Pobudza mikrocyrkulację komórek skóry, co poprawia jej odżywienie, zwiększa elastyczność i ulepsza zdolność do regeneracji.

Kompleks Kwas Szikimowy-Arginina 10% — kwas szikimowy należący do kwasów alfa-hydroksylowych jest zarówno środkiem o działaniu przeciwzapalnym, regulującym, a także nawilżającym jak i złuszczającym. Zawarta w kompleksie arginina łagodzi podrażnienia a także pomaga wzmocnić i uelastycznić skórę.