Wybierz kosmetologa

mgr Joanna Owczarzak – Ruchniewicz

Mgr Joanna Owczarzak – Ruchniewicz

Jestem kosmetologiem, nie tylko z wykształcenia, ale również z ogromnej i wieloletniej pasji. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia, aktualnie studiuję trychologię. Brałam udział w licznych kursach i szkoleniach dotyczących różnych metod i technologii stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej, m.in. oczyszczania wodorowego, HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), mezoterapii igłowej, makijażu permanentniego basic oraz master, itd. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje.

Dla mnie kosmetologia to przede wszystkim dbałość o zdrowie, bowiem tylko zdrowa skóra i włosy mogą być piękne i zadbane. Dlatego zawsze dokładam wszelkich starań, aby znaleźć prawdziwą przyczynę problemu, nie zaś ów problem maskować. W tym celu korzystam nie tylko z wiedzy kosmetologicznej, ale także konsultacji z lekarzami różnych specjalizacji oraz dogłębnych badań. Często tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie pełni sukcesu w mojej pracy z klientem.

Od początku swojej kariery zawodowej stawiam na profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Indywidualnie podchodzę do każdego z moich klientów i dokładam wszelkich starań, aby każda osoba korzystająca z moich usług poczuła się wyjątkowo.

Serdecznie zapraszam na konsultację. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby pomóc

Mgr Joanna Ciszczoń

Profesjonalną przygodę z kosmetologią rozpoczęłam wraz ze studiami w Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu uzyskując stopień magistra kosmetologii, wcześniej miałam za sobą 5 letnie studia w Instytucie Kultury Fizycznej w Szczecinie, oraz ukończony kierunek Poradnictwa Dietetycznego na SGGW w Warszawie. Moje doświadczenie zawodowe i wykształcenie pozwalają spojrzeć na drugiego człowieka wielowymiarowo.

Kieruję się holistycznym podejściem, uwzględniając wszystkie, istotne aspekty dotyczące trybu życia, codziennej pielęgnacji, diety czy problemów zdrowotnych, ponieważ dbanie o skórę nie kończy się na wykonanym zabiegu w gabinecie. W kręgu mojego szczególnego zainteresowania jest wpływ diety na stan skóry.

Zdecydowanie jestem pracoholiczką. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem wykładając i szkoląc przyszłych adeptów kosmetologii i dietetyki. Specjalizuje się w dietoterapii w chorobach skóry oraz nowoczesnej kosmetologii opartej o badania naukowe.